شایعات

شایعه: پیش‌فروش بازی Mass Effect Trilogy Remastered در یک خرده‌فروش بریتانیایی آغاز شد

ساعاتی پیش خبری مبنی بر لیست شدن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سه‌گانه‌ی Mass Effect در یکی از خرده‌فروش‌های بریتانیایی منتشر و به سرعت در شبکه‌های اجتماعی مختلف پخش شد. لازم به ذکر است که در این هنگام حتی بخش پیش‌خرید این بازی نیز در اختیار کاربران این فروشگاه قرار داشت و یک نفر نیز موفق به ثبت درخواست و دریافت رسید خرید از این فروشگاه نیز شد.

همچنین، این کاربر ردیت (Waymantis) که در طی چند روز گذشته سعی داشت تا خبر در دسترس بودن پیش‌خرید این بازی در فروشگاه محلی خود را در ردیت منتشر کند، دائماً با بی‌توجی کاربران و شایعه خواندن این موضوع روبرو شد. از همین رو، وی اقدام به ثبت سفارش بازی‌ای با کد N7 از فروشگاه مذکور کرد و رسید خرید آن را نیز در این شبکه اجتماعی منتشر نمود. اما اندکی بعد و پس از فراگیر شدن این خبر، وبسایت فروشگاه مذکور به سرعت این صفحه را از دسترس خارج نمود و هم‌اکنون نیز ورود به وبسایت این فروشگاه میسر نیست.

اما نکته‌ی مهم که مهر تایید بسیار محکمی برروی این شایعه می‌زند، انتشار تصویری از فهرست بازی‌های این فروشگاه ، درست چند روز پیش از قرار گیری بخش پیش‌خرید این بازی است که عنوانی مرموز با کد N7 را با نام Mass Effect Trilogy Remastered معرفی می‌کند. همچنین، این تصویر تاریخ انتشار این بازی را ۸ مهر ۱۳۹۹ (۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰) اعلام می‌کند.

اما با تمامی این موارد، حداقل نباید تاریخ انتشار مشخص شده در این تصویر را چندان قطعی بدانیم و با توجه به برنامه‌ریزی‌های الکترونیک آرتز، بعید به‌نظر می‌رسد که این بازی به‌این زودی عرضه شود. اما از طرفی دیگر، با درنظر گرفتن این موضوع که لیست مشاهده شده در تصویر بالا را می‌توانستیم به صورت آنلاین از طریق وبسایت فروشگاه مذکور بیابیم و این‌که فردی موفق به دریافت رسید خرید از این فروشگاه شده است نمایان می‌کند که احتمالاً به زودی شاهد معرفی رسمی این بازی خواهیم بود و شاید یکی از عناوین جدید در رویداد Gamescom آخر ماه متعلق به این سه‌گانه باشد.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
مشاهده بیشتر

علی زمانی

نیوز گیمر پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی سرگرمی است. نیوزگیمردر بهمن ماه 98 شروع به کار کرد و به منبع اخبار دنیای سرگرمی، مقالات راهنمای خرید، بررسی محصولات مخصوص گیمینگ و مقالات تحلیلی تبدیل شد. نیوزگیمرمورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای فناوری، بررسی گجت‌ها و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.زمان گیم در زمینه‌های مختلفی نظیر بازی‌های ویدیویی، فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی محتوا تولید می‌کند. این محتوا شامل نقد بازی، نقد فیلم، نقد سریال‌های تلویزیونی، معرفی بازی‌های روز، معرفی بازی‌ موبایل، معرفی فیلم ایرانی، معرفی فیلم خارجی، معرفی سریال‌های تلویزیونی و ... می‌شود. نیوزگیمردر تمامی زمینه‌ها محتوای تخصصی ارایه می‌دهد. در نیوزگیمربا تمامی سبک‌های بازی، ژانرهای بازی هاو پلتفرم‌های بازی آشنا خواهید شد. در کنار آشنایی با مفاهیم تخصصی، مطالب و نقدهای مختلف در رابطه با بازی‌ها و فیلم‌های مختلف نیز وجود دارند که به آگاهی مخاطب نسبت به انتخاب آن‌ها کمک فراوانی می‌کند. بسیاری از مطالب نیوزگیمر در قالب متن ارایه می‌شوند تا جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن
رفتن به نوارابزار